Mroczny Las

3 lipca 2019 dodał Karol


Jako że z malowaniem jestem ostatnio głęboko w lesie (na szczęście budowanie makiet wychodzi odrobinę lepiej), na dzisiejszy wpis zaplanowałem las. Nie jakiś zwykły kawałek dendrofilski, a prawdziwie mroczny, mordheimowy kawał roślinności. Wyjęty z pudełka Genialnego Wydawcy został niemal od ręki sklejony i… długo by gadać, niekoniecznie się chce.

Już na samych zdjęciach zobaczycie linie łączenia. Uzupełnienie ich byłoby większą mordęgą, niż patrzenie na olane. I pewnie zrozumiałbym to przy konarach, które z założenia mają być modułowo przyklejane dla pozorów różnorodności, ale jeśli dwa kawałki pnia trzymają przy sobie tyle wolnej przestrzeni, to uważam, że coś tu jest nie halo. I żeby nie było – gdy robię swoje projekty z żywicy napotykam ten sam problem, ale bądźmy szczerzy – silikonowe formy i żywica nalewana z kubeczka, to nie komputerowy projekt i precyzyjne formy pod wtryskarkę.

Same drzewa są dość łyse. Tylko jedno jest naprawdę liściaste, ale i w nim liście pomalowałem na fioletowo. Czemu? Bo miało być do Mordheim. Drzewa miały być dziwne albo łyse, żeby można je było zostawić na podstawce, albo pojedynczo ustawiać w ruinach. Na dodatek do jednego z nudów przyczepiłem zaplątany latawiec, chociaż nie wiedzieć czemu spodziewałem się trochę lepszego efektu. Wygląda w miarę mrocznie i gotycko więc zostało.

Czy kiedyś użyję go na stole? Ciężko powiedzieć, to samo pytanie mógłbym zadać w kwestii niemal wszystkich figurek ;)
Póki co miłego dnia :)

Figurki ,

Strona główna » Figurki » Mroczny Las

Komentowanie wpisów zostało wyłączone z powodów praktycznych.
Jeśli chcesz pogadać na temat tego lub innych wpisów, albo zwyczajnie nawiązać z nami kontakt,
odwiedź naszą stronę na Facebooku.

Makiety do bitewniaków