Chude psiaki i wąż ogrodowy

28 maja 2019 dodał Karol


Przedstawiane dziś „figurki” są dość nietypowe, bo z założenia wcale nie miały być gotowymi modelami. To dość powszechne w niektórych wypraskach uzupełnienia podstawek lub elementy na fanaberie modelarza, które przypadły mi do gustu. Pieski pochodzą z wyprasek szkieletów Mantica i są dla mnie idealnym uzupełnieniem hordy ożywieńców tej firmy. Jakoś nie starałem się z nimi o kreskówkowe kolorki, które pojawiają się u mnie dość często, a jedynie zapaćkałem je na brudno tak aby jak najlepiej uzupełniały modele pomalowane dla mnie kiedyś przez Adaśka (muszę je tu kiedyś wkleić).

Wąż wziął się nie wiadomo skąd, ale na pewno też się kiedyś przyda, a mam jeszcze jednego. Zgaduję, że to z jakiejś lizardmeńskiej wypraski, na wypadek gdyby ktoś chciał sobie robić roje tych jakże uroczych zwierzątek – u mnie załapał się jak cała reszta na małą, kwadratową podstawkę, na której robi za chowańca ukrytego w kwiatkach. Czy, kiedy i jak zrobię podobnie z tym drugim wężem nie wiem, ale raczej nie uznam za stosowne znowu go tu umieszczać ;)

Jeśli komuś przyszło do głowy, że cały ten wpis to taki mały zapychacz to ma rację – oto opublikowałem ostatnie z zalegających zdjęć starej serii malowania! Teraz zostało obfotografować te kilka nowych pomalowanych modeli i chyba zacząć się chwalić nowymi makietami… ale to się jeszcze zobaczy. ;)

Galerie ,

Strona główna » Figurki » Galerie » Chude psiaki i wąż ogrodowy

Komentowanie wpisów zostało wyłączone z powodów praktycznych.
Jeśli chcesz pogadać na temat tego lub innych wpisów, albo zwyczajnie nawiązać z nami kontakt,
odwiedź naszą stronę na Facebooku.

Makiety do bitewniaków