Ruiny Mordheim – WIP

12 marca 2019 dodał Karol


W zeszłym tygodniu nie było wpisu nie dlatego, że nie mam co publikować – po prostu nie mam kiedy. Potrzeby edukacyjne wysłały mnie na tułactwo i bezdroże, w którym każda chwila przy laptopie wydaje się być na wagę złota (pytanie czysto egzystencjalne – ile waży chwila? ;) ). Mimo to jeszcze przed wyjazdem udało mi się rozpocząć nowy projekt, którego WIPy macie właśnie szansę obejrzeć.

Tak, dałem się wkręcić Wielebnemu i montuję stół do Mordheim. Wygrzebałem ze starych kartonów ostanie zdatne do użytku formy silikonowe sprzed ponad 10 lat (!!!), kupiłem dwa litry żywicy… po czym dokupiłem kolejne cztery i zacząłem sobie parzyć palce klejem na gorąco. Do tego w garażu zalegają już płyty styroduru o grubości 2cm na podstawki, busik ze styrodurowymi ścinkami na gruzowiska (będą też dla chłopaków od 40stki, a co!) ma pojawić się niedługo, a specjalnie na okazję przygotowaną matę zrujnowanego miasta umieściłem już nawet w sklepiku, żeby nie zapomnieć, że takową mam.

Chłopaki w klubie dali się wkręcić w bandy z klasycznego podręcznika (co ćpał koleś, który uznał, że Bestie mają zrównoważoną w kosztach rozpiskę i dodał je do oficjalnych band?!) i już uzupełniają modele… normalnie szaleństwo! ;)

Szkoda, że do kwietnia nie mam się za to jak zabrać… ale do wakacji już powinno być na czym grać.
Chełmżo! Czuj wyzwanie! ;)

Makiety ,

Strona główna » Figurki » Makiety » Ruiny Mordheim – WIP

Komentowanie wpisów zostało wyłączone z powodów praktycznych.
Jeśli chcesz pogadać na temat tego lub innych wpisów, albo zwyczajnie nawiązać z nami kontakt,
odwiedź naszą stronę na Facebooku.

Makiety do bitewniaków