Pająki i nietoperze

26 listopada 2018 dodał Karol


Miały tu wylądować w zeszłym tygodniu, postanowiłem jednak napisać coś o swojej nowej karciance. Jak widać nie wyszło ani jedno, ani drugie, rzeźbię więc powoli nadal tamten wpis, a figsy wklejam na bieżąco, zanim się ich za dużo na dysku narobi ;)
Kto kojarzy starego Warhammer’a Quest ten je zna – takowe robaczki biegały po tunelach zanim przyszły Srebrne Wieże i Fortece z Czarnego Kamienia ;)
To najdłużej zalegające mi niepomalowane modele w kolekcji, umaziałem je więc w ramach wyzwania w jeden wieczór (choć przygotowania trwały parę chwil dzień wcześniej – w końcu podstawki same się piaskiem nie posypią). Specjalnych technik na nich nie stosowałem, co zresztą widać, same też nie były na tyle skomplikowane żeby się nad nimi zbyt długo rozwodzić – a mimo to do pomalowania skrzydeł znalazłem zdjęcie nietoperza, żeby odpowiednio dobrać kolory. Efekt ocenicie sobie sami, ja muszę wracać do obowiązków. Jest szansa, że w grudniu będzie ich trochę mniej, a to dobrze, bo chciałem oprócz figurek zabrać się jeszcze za jakieś makiety.

Galerie , ,

Strona główna » Figurki » Galerie » Pająki i nietoperze

Komentowanie wpisów zostało wyłączone z powodów praktycznych.
Jeśli chcesz pogadać na temat tego lub innych wpisów, albo zwyczajnie nawiązać z nami kontakt,
odwiedź naszą stronę na Facebooku.

Makiety do bitewniaków