Wyche do Kill Team

16 października 2018 dodał Karol


Istnieje sekta Wiedźm, które nie skupiają się na gladiatorskim show i szukaniu chwały. Wieczny Ból nie szuka bowiem chwały w zadawaniu cierpienia ku uciesze gawiedzi, a podróżuje po galaktyce by zabierać niższym rasom wszystko co uznają za święte. Nie do końca wiem co mnie podpuściło do wybrania tej właśnie grupy na swoją bandę, a nadanie części z nich imion zbieżnych z imionami byłych jest zupełnie przypadkowe, ale przyznam że podoba mi się wyraz konsternacji kolegów, którzy nigdy nie wiedzą czy przegrałem bo przegrałem, czy po prostu chciałem :P

(Mały offtop: wojna psychologiczna zaczęła się w momencie, w którym kolega z klubu nazwał całą bandę genokradów imionami członków klubu. Wiecie, jak to fajnie działa na współgraczy gdy strzelają do modelu nazwanego ich imieniem? ;) Koniec offtopu.)

Banda pomalowana średnio – gdybym malował każdy model z osobna postarałbym się pewnie bardziej, ale niestety – nie malowałem. Wiem już, że strasznie nie lubię malowania całych oddziałów i tak też niech już zostanie, będę się bawił pojedynczymi modelami, czas wrócić do metali. To też powód dlaczego nie robię tu zdjęć pojedynczych modeli, a wrzuciłem od razu cały oddział – po prostu nie warto przyglądać się szczegółom, choć mam nadzieję, że chłopaki z klubu wreszcie za swoje modele też się zabiorą.
W każdym razie znowu wpadłem w obieg z malowaniem, domówiłem zastygnięte farbki i zajechane pędzelki, szykuję metalki na długie, jesienne wieczory, choć grać raczej nie będę z nimi miał w co.

I tradycyjnie marudząc na zakończenie – w poprzednim mieszkaniu miałem za mało światła na porządne zdjęcia. Teraz mam za dużo. Jak to szło z tą baletnicą? ;)

Galerie , ,

Strona główna » Figurki » Galerie » Wyche do Kill Team

Komentowanie wpisów zostało wyłączone z powodów praktycznych.
Jeśli chcesz pogadać na temat tego lub innych wpisów, albo zwyczajnie nawiązać z nami kontakt,
odwiedź naszą stronę na Facebooku.

Makiety do bitewniaków