Wiedźmy Mrocznych Elfów

24 października 2018 dodał Karol


Dostałem je w prezencie grubo ponad 6 lat temu (pomijając panią w fioletowych włosach, bo jest ze mną przynajmniej dwa lata dłużej). Leżały w nierozpakowanym pudełku jeszcze do zeszłego roku, ale nie załapały się nawet na podkład.
Wróciłem do nich teraz, po tym jak miałem już serdecznie dosyć Wychy do Kill Team’a, ale nadal miałem ochotę coś zmalować. Zaczęło się od fioletowłosej która zajęła mi dwa wieczory, po czym zanim zdążyłem zrobić jej zdjęcia i je tu opublikować, jakoś tak śmiesznie wyszło, że z przerwą na weekendowe studia zmalowałem pozostałe 5 w wieczorny czwartek/piątek/poniedziałek/wtorek.
Zabawnie maluje się modele przy sztucznym świetle, ale jeszcze zabawniej czeka się do rana na wschód słońca, żeby zobaczyć jak naprawdę wyszły. W tym wypadku jestem nawet całkiem zadowolony, bo oczy tylko u pani z niebieskimi włosami jakoś tak się zgrać nie mogą ;)
Modele o wiele wdzięczniejsze do malowania niż się spodziewałem i choć zajęły mi więcej czasu niż bym chciał, to i tak mniej niż się obawiałem. Wszystkie z założenia w podobnym wariancie kolorystycznym, choć celowo rozróżniane włosami – przy żeńskich modelach będę to robił częściej, bo nie ukrywam, że kolorowe efekty przypadły mi do gustu. Jak na moje umiejętności i światło z jakiego korzystam przy malowaniu myślę, że są okej. Cieszcie się, że na każdą nie poświęciłem osobnego wpisu! ;)
To co mam w głowie teraz to to, że pora zainwestować w jakieś kwiatki na podstawki i może nawet coś do robienia im wreszcie w miarę porządnych zdjęć. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
Póki co chyba skorzystam z weny i będę mazał dalej. Mam nadzieję, że znajdę coś ładnego i efektownego. W końcu do wiosny jeszcze kawał czasu, a motor jakoś przy tym wietrze nie kusi ;)
Tylko kiedy wreszcie skończę instrukcję do karcianki?!

Galerie , ,

Strona główna » Figurki » Galerie » Wiedźmy Mrocznych Elfów

Komentowanie wpisów zostało wyłączone z powodów praktycznych.
Jeśli chcesz pogadać na temat tego lub innych wpisów, albo zwyczajnie nawiązać z nami kontakt,
odwiedź naszą stronę na Facebooku.

Makiety do bitewniaków