Maty do Armady

7 maja 2018 dodał Karol


Znowu długi czas bez wpisów, ale krótszy niż poprzednio. Jakoś odpuszczę sobie póki co kolejne zdjęcia kurzu przy przeprowadzce i pochwalę się czymś, co zrobiłem przy kompie. Kto wiedział ten wiedział, kto nie wiedział to się właśnie dowiaduje, że czasem zdarza mi się wydłubać coś dla kolegów z klubu i dodać to później do oferty Baltazara. Tym razem wypadło na śmieszne stateczki w filmowych realiach (za którymi nie przepadam, więc wolę dodać „ale nie tylko”). Ilość kolorów mocno była związana z premierą nowych Avengers’ów, bo stwierdziłem, że „skoro filmowcy mogą tak zarzygać przestrzeń kolorami, to i ja mogę”. Wprawdzie nie wyszło mi jak im, ale nie ukrywajmy – ja też nie będę miał z tego takich wpływów jak oni ;)
Do oferty wrzuciłem więc dziś 3 maty o wymiarach 72×36 cali i od razu ostrzegam, że mam 6 wersji przecinających ich na pół mat 36×36, ale to w następnym wpisie ;)
Całą pstrokaciznę macie powyżej, zamęczać Was tym nie będę. Jakby ktoś był zainteresowany, to znajdzie je w sklepiku Baltazar Games w zakładce maty kosmiczne.
Smacznego :)

Ciekawostki, Galerie ,

Strona główna » Ciekawostki, Galerie » Maty do Armady

Komentowanie wpisów zostało wyłączone z powodów praktycznych.
Jeśli chcesz pogadać na temat tego lub innych wpisów, albo zwyczajnie nawiązać z nami kontakt,
odwiedź naszą stronę na Facebooku.

Makiety do bitewniaków