Drzewka zielone

24 kwietnia 2018 dodał Karol


Ponad miesiąc od ostatniego wpisu, więc jakby nie patrzeć stare tradycje utrzymują się w mocy. To nie tak, że nic nie robię (jak zwykle), a i wymówki mam w miarę dobre: kredyty mieszkaniowe, przeprowadzki, całe tygodnie w szpitalach psychiatrycznych (uwielbiam to, jak to brzmi) itp. W ogóle ciężko zajmować się modelarstwem jak mieszkanie pozostaje niemal puste, a zostały w nim tylko ciuchy, naczynia, kurz i… drzewka.
Te dwa ostatnie na zrobionych już z dwa tygodnie temu zdjęciach tosterem właśnie umieszczam. Trochę symbolicznie przy okazji, bo pamiętam, że gdy jeszcze byłem małym szczylem swoje pierwsze drzewka robiłem z kuzynem na wakacjach u babci, a ta w dniu dzisiejszym odeszła i umieszczanie zdjęć cmentarzyka czekającego trochę dłużej uznałem za „trochę niezręczne”.
Co do samych zdjęć: drzewka jak drzewka, same z siebie trochę wywrotne, więc trzeba im było dorobić podstawki. Ot cała historia modelarska z trzech godzin pracy przy wycinaniu, piaskowaniu, malowaniu i dodaniu trawki elektrostatycznej. I więcej nie będzie, dziękuję za uwagę.

Galerie, Makiety

Strona główna » Figurki » Galerie, Makiety » Drzewka zielone

Komentowanie wpisów zostało wyłączone z powodów praktycznych.
Jeśli chcesz pogadać na temat tego lub innych wpisów, albo zwyczajnie nawiązać z nami kontakt,
odwiedź naszą stronę na Facebooku.

Makiety do bitewniaków