Bryły pustynnego miasteczka

5 kwietnia 2017 dodał Karol

To co widzicie to połączone ze sobą bryły pustynnego miasteczka z Baltazara. Miasteczko jaj nie urywa, chętnych też wielu na nie nie było, ale nie w tym rzecz. Z tych samych brył skleiłem 7 różnych konstrukcji, które razem pięknie zapełniają stół, ale niestety póki co leżą skitrane w klubie i zdjęć całości brak ;)

Żeby było śmieszniej- na zdjęciach wciąż brak drewnianych skrzyń, blank na dachach mających chronić przed ostrzałem i elementów robiących za schody. Po co jednak dzielę się tym dziwactwem? Żeby pokazać potencjał brył. Dlaczego?

Bo podobne założenie, ale przy zupełnie innych teksturach, utrzymuje zbliżające się miasteczko SF. W klimatach Hi-tech, ale wystarczająco mroczne, by w mrocznych odmętach kosmosu też się na siłę nadało. Po prostu w ramach wykończeń, których na pustynnym miasteczku nie uświadczycie, zamierzam tam umieścić zarówno kolorowe reklamy, jak u brudne, stalowe szyldy.

Gdy już wszystko będzie gotowe, na pewno nie omieszkam Wam się pochwalić. W końcu sam będę potrzebował własnego stołu w związku ze zbliżającym się „Shadow War: Armageddon”. Kto wie, może wreszcie dzięki niemu uda mi się powrócić do okołomordheimowych zajawek?
Pożyjemy – zobaczymy!

Ciekawostki, Moje makiety, Zapowiedzi i nowości , ,

Strona główna » Ciekawostki, Moje makiety, Zapowiedzi i nowości » Bryły pustynnego miasteczka

Komentowanie wpisów zostało wyłączone z powodów praktycznych.
Jeśli chcesz pogadać na temat tego lub innych wpisów, albo zwyczajnie nawiązać z nami kontakt,
odwiedź naszą stronę na Facebooku.

Makiety do bitewniaków