Kartonowe kontenery – porównanie skali

9 marca 2015 dodał Karol

Ostatnio widzieliście instrukcje sklejania kartonowych kontenerów, czy raczej jednego z nich. Dziś już nie ma Was co zamęczać wycinankami, przedstawię więc efekt końcowy, który postanowiłem ustawić koło szarych ludków z bliżej nie znanego mi systemu SF ;)


Kontenerów jest dwanaście. To co najbardziej mnie kręci to drabinki na niektórych ściankach (w przyszłej serii podobno mają być również na bocznych). Układanie ich w różne sterty przypomina mi zabawę klockami z siostrzeńcem, więc jakoś dają radę. Co do wzorów na burtach to sami oceńcie, bo to kwestia gustu- mi odpowiadają, ale nie każdy może chcieć być fanem takowych. Do mrocznej przyszłości w której istnieje tylko wojna mogą nie pasować, ale w tych bardziej cyberklimatycznych realiach powinny się sprawdzić. Nie jestem zupełnie zaskoczony czemu wielu uważa kontenery za najbardziej uniwersalny element terenu.
To chyba tyle. Szare ludziki oczywiście od GW.
Sam z niecierpliwością czekam na kolejne wzory.

P.S. Ława na której wszystko stoi pamięta jeszcze moje narodziny. Rodzinne imprezy się skończyły, a ja nic nie poradzę na to, że po rozłożeniu ma akurat 72×48 cali ;)

Makiety, Moje makiety , , ,

Strona główna » Figurki » Makiety, Moje makiety » Kartonowe kontenery – porównanie skali

Komentowanie wpisów zostało wyłączone z powodów praktycznych.
Jeśli chcesz pogadać na temat tego lub innych wpisów, albo zwyczajnie nawiązać z nami kontakt,
odwiedź naszą stronę na Facebooku.

Makiety do bitewniaków