Placówka SF od Baltazar Games

26 sierpnia 2014 dodał Karol


Dziś czas na kawałek komercji. Zacząłem się uczyć malowania figurek, więc ciężko mi znaleźć czas na publikowanie nowych rzeczy (nie, nie będę pokazywał zdjęć, bo siara). Za to zgodnie z sugestiami zasłyszanymi na turnieju w Chełmży udało mi się wyodrębnić z placówki badawczej kilka wzorów arkuszy uzupełniających Bazę SF.

To co widzicie to wycięte z 6 arkuszy elementy przewidziane do rozszerzenia podstawowego zestawu o dodatkowy spory domek, wieżyczkę i mniejsze elementy z nowymi teksturami. Do tego dorzucone dwie platformy o powierzchni większego domku, ale wysokości 2cm i dość praktyczny element w postaci schodopodobnej.

Z czym to jeść? Cóż… wielkiego kawałka stołu tym nie zastawicie. Po sklejeniu wszystkiego razem macie szanse zastawić obszar około 40x40cm. Ale nie po to jest ten zestaw. Jeden taki spokojnie rozwinie dwa zestawy Bazy SF w sposób pozwalający na urozmaicenie wyglądu stołu i dodanie kolorytu całości. Przy okazji jest w stanie zwiększyć zajmowaną przez nie powierzchnię o przynajmniej połowę. O praktyczności zastosowania dodatkowych osłon i „zasłaniaczy” pola widzenia nawet nie wspominam…

To tyle. Jako ostatnia zostaje kwestia ceny. Cała Placówka SF kosztuje 15zł plus 23% haraczu VAT, co daje łącznie 18,45 PLN. Dla jednych mało, dla innych sporo, w końcu to „tylko kartoniki”. Oceńcie sami.

Makiety, Moje makiety , , ,

Strona główna » Figurki » Makiety, Moje makiety » Placówka SF od Baltazar Games

Komentowanie wpisów zostało wyłączone z powodów praktycznych.
Jeśli chcesz pogadać na temat tego lub innych wpisów, albo zwyczajnie nawiązać z nami kontakt,
odwiedź naszą stronę na Facebooku.

Makiety do bitewniaków