Baza SF od Baltazar Games

17 lutego 2014 dodał Karol

Heresya poczeka do środy. Dziś, po całym weekendzie wycinanek i klejenia, załączam zdjęcia nowego eksperymentu: domków SF. Przyznam szczerze, że bałem się za nie zabierać, wciąż twierdząc że nie będę czuł klimatu. Gdy już się do tego zabrałem, ograniczyłem się do najprostszych brył, ale z założeniem ich dopasowania wielkościowego. Jak wyszło? Nieskromnie powiem że super, bo podobają mi się nawet bardziej niż wcześniejsze domki fantasy. Nadal nie mogę się przekonać do modeli, ale zaskoczyłem się ilością możliwości łączenia i rozbudowy elementów zwykłych, pokrytych teksturami prostopadłościanów.


To co widzicie na zdjęciach to praktycznie wszystkie większe elementy zestawu, ale bez wszystkich metalowych, malutkich skrzynek na ścianach (Jakby do kogoś kiedyś trafiły: nie wycinajcie i nie klejcie wszystkich. 26 sztuk Wam się nie przyda, a można się zajechać). Dla porównania skali modele z Infinity które w tym celu pożyczył mi Garran. Nic w tym dziwnego: to on mi miesiącami truł o tych domkach, no więc i od niego spodziewam się teraz jakiegoś feedback’u.

Jeśli ktoś by chciał się w nie przypadkiem zaopatrzyć, to zapraszam do sklepiku Baltazar Games albo na Allegro. Niedługo, jak je wreszcie wyedytuję, powinny pojawić się instrukcje sklejania podstawowych elementów krok po kroku, o ile jakość fotek na to pozwoli ;)

Makiety, Moje makiety , , ,

Strona główna » Figurki » Makiety, Moje makiety » Baza SF od Baltazar Games

Komentowanie wpisów zostało wyłączone z powodów praktycznych.
Jeśli chcesz pogadać na temat tego lub innych wpisów, albo zwyczajnie nawiązać z nami kontakt,
odwiedź naszą stronę na Facebooku.

Makiety do bitewniaków