Kolejny kartonowy zameczek Disneya

20 stycznia 2014 dodał Karol

Wnosząc po tym, że przesławny quidamcorvus zamieszcza w „Zebranych z tygodnia” linki do wyszukanych przeze mnie kartonowych makiet, wnioskuję, że seria się przyjęła i wzbudziła zainteresowanie. Linków zwrotnych do strony osoby, która przeszukuje całe bazy danych darmowych modeli w poszukiwaniu tych nadających się do bitewniaków jakoś szczególnie się nie spodziewam, ale świadomość, nie ukrywam- podbudowująca! :)


Dziś niestety pójdę na łatwiznę i przedstawię coś, co mogliście znaleźć sami, po prostu dokładniej przeszukując podaną wcześniej stronę dla fanów Disneya. Jest to drugi zamek Śpiącej Królewny, tylko mniej skomplikowany (w moim postrzeganiu: mniej elfi, a bardziej bretoński). Dodatkowo sądząc po wielkości drzwi już troszkę mniejszy, ale dalej mieszczący się w skalę 28mm. O tyle to fajniejsze, że zajmuje mniej miejsca na półkach, ale co do praktyczności bezpośredniej przyznam szczerze, że nie sprawdzałem (skończył mi się papier o gramaturze większej niż 200g, a na mniejszych przypał).

Do brzegu! Przed wami link do kolejnego zameczku Śpiącej Królewny z zastosowaniem bitewnym. Wymiary około 17x17x23 cale, łącznie 42 kartki wydruku.
Smacznego!

Przy okazji: najmitową bazę danych linków do kartonowych modeli uważam za otwartą! Niech nam rośnie piękna i zdrowa! :)

Makiety, Modele kartonowe ,

Strona główna » Figurki » Makiety, Modele kartonowe » Kolejny kartonowy zameczek Disneya

Komentowanie wpisów zostało wyłączone z powodów praktycznych.
Jeśli chcesz pogadać na temat tego lub innych wpisów, albo zwyczajnie nawiązać z nami kontakt,
odwiedź naszą stronę na Facebooku.

Makiety do bitewniaków