Kartonowy fort

17 stycznia 2014 dodał Karol


Ogłoszenia drobne: Od wczorajszego wieczora mamy mały problem z przenoszeniem strony na nowy serwer, ale jakoś nie zamierzam z tego powodu ograniczać publikacji ;) Sytuacja powinna rozwiązać się do końca weekendu, a póki co przed Wami mały, kamienny fort do pobrania, wydrukowania, wycięcia i sklejenia z kartonu.

Jak widać na załączonym obrazku, wygląda jak mały zamek. Bardzo mały jak na zamek, bo rozmiar ma większej kamienicy. Ale nadal pasuje do skali modeli 28mm, więc do bitewniaków w realiach fantasy jak znalazł. W roli umocnionej stróżówki, małego garnizonu lub strażnicy przy moście w dzikim terenie: zastosowanie znajdziecie już sobie pewnie sami.

Całość mieści się na 7 stronach kartonowego wydruku, a tekstury choć może nie pierwszej klasy trzymają poziom. Skala pozwala na postawienie modeli przy pasujących do nich drzwiach i zmieszczenie modeli piechoty na murach i wieżach. Przydatność w polu nie do podważenia, realizm trochę dyskusyjny. Ale po co tu dużo marudzić: kto zechce, ten skorzysta i samemu kartonowy fort do pobrania sobie oceni.

Makiety, Modele kartonowe ,

Strona główna » Figurki » Makiety, Modele kartonowe » Kartonowy fort

Komentowanie wpisów zostało wyłączone z powodów praktycznych.
Jeśli chcesz pogadać na temat tego lub innych wpisów, albo zwyczajnie nawiązać z nami kontakt,
odwiedź naszą stronę na Facebooku.

Makiety do bitewniaków