Listy gończe i nowe kafelki

11 grudnia 2013 dodał Karol

Szaleństw z wydrukami ciąg dalszy. Tym razem doszły do mnie naklejki, które w sumie zamówiłem wcześniej niż domki, ale doszły później ze względu na kolejne plastikowe klocki.Zaczynając od listów gończych: wydrukowane są na samoprzylepnym, matowym papierze kredowym, więc się nie musi świecić jak większość denerwujących mnie naklejek. Zdjęcie robiła młoda w nocy, więc nie do końca dobrze naświetlone, ale skala na mojej rozdzielczości monitora jest praktycznie zachowana: wysokość każdego „plakatu” wynosi 20mm. Jakość wydruku na tyle fajna, że spokojnie można przeczytać treści obwieszczeń „Egzekucja” i przy dobrym wzroku „Zaproszenie”.

Powyższe zdjęcie potraktujcie jako demo: gdy już trafią bezpośrednio w moje łapki, spokojnie zobaczycie je na ścianach, w towarzystwie pozujących przy nich modeli dla porównania skali.

W przypadku posadzki to klocki które już znacie: wydrukowane na milimetrowej grubości plastiku, 6x6cm, zrobione są z myślą układania podziemnych tuneli. Po burzy mózgów z Rafaelem miałem w planie parę labiryntów do polowania na ożywieńców i oto jej efekt. Naświetlenie znowu słabe, ale lepsze zdjęcia pojawią się gdy będzie można do nich przymierzyć figurki.

To chyba tyle. Ujdzie, nie? ;)

Makiety, Zapowiedzi i nowości ,

Strona główna » Figurki » Makiety, Zapowiedzi i nowości » Listy gończe i nowe kafelki

Komentowanie wpisów zostało wyłączone z powodów praktycznych.
Jeśli chcesz pogadać na temat tego lub innych wpisów, albo zwyczajnie nawiązać z nami kontakt,
odwiedź naszą stronę na Facebooku.

Makiety do bitewniaków