Kartonowa kamieniczka duża (demo)

16 grudnia 2013 dodał Karol

Jak się odrobinę czasu znajduje około północy, to później trzeba poglądowe fotki telefonem, przy żółtym oświetleniu robić. Ale pewnie i tak jesteście już przyzwyczajeni ;) Jeszcze z doniczką i wkurzającym parapetem cudzego mieszkania w tle. Kiedyś się wezmę i zrobię to profesjonalnie, ale czuję coś, że to już chyba nie w tym roku ;)


Tym razem jeden domek nie zmieścił mi się na jednym arkuszu. Z tego względu z dwóch różnych kartonów udało mi się wyciąć najpierw ściany, a później dachy, dwie nadbudówki, dwie przybudówki i dwa kominy. Dla przedstawienia skali fotka pstryknięta od razu z małym domkiem i jednym z Kozaków, a jak się kto dobrze przyjrzy, to i niewyraźny list gończy na ścianie dostrzeże. Do całości miał być brukowany arkusz podstawki, ale nie załapała się na zdjęcie.

Zdjęcia miały pójść po prostu MMSem do Młodej, a nie do publikacji, ale w końcu Garran się upomniał o wypad na piwo i już nie było kiedy zajmować się sesjami zdjęciowymi. Dobrze że święta idą, może jakiś słoneczny dzień na fotki się znajdzie ;) 9 takich domeczków już sklejonych, więc nie zostaje nic innego niż rozstawiać małe miasteczko i grać!

Makiety, Modele kartonowe, Moje makiety , , ,

Strona główna » Figurki » Makiety, Modele kartonowe, Moje makiety » Kartonowa kamieniczka duża (demo)

Komentowanie wpisów zostało wyłączone z powodów praktycznych.
Jeśli chcesz pogadać na temat tego lub innych wpisów, albo zwyczajnie nawiązać z nami kontakt,
odwiedź naszą stronę na Facebooku.

Makiety do bitewniaków