Domki kartonowe: wiejska chatka (demo)

2 grudnia 2013 dodał Karol

Dawno nic nie pisałem, ale po pierwsze ciężko u mnie (znowu) z czasem, a po drugie, pewnie i tak zdążyliście się przyzwyczaić.
Sytuacja jest prosta: jakiś czas temu odbiło mi znowu z makietami, jednak w starczej i leniwej formie. Klocki do kamieniczek już widzieliście, a tym razem uderzyłem w stronę makiet kartonowych.

Długo zastanawiałem się, czy puścić je do drukarni, ale po rozmowie przy piwie z Garranem i Adaśkiem stwierdziłem, że chociaż materiał warto poznać. Jako małe demo przedstawiam Wam pana, który jedną z owych chatek postanowił przeszukać i załapał się na zdjęcie telefonem.

Całość, to pierwszy, wycięty przez młodą domek, który sama skleiła. Na zdjęciach nawet widać (zgięcia szopki), jak niemiło wygląda zaginanie przy użyciu nożyka (niestety zdziera farbę), ale na szczęście niewidoczne tu zgięcia na dachu czy kominie wskazują na to, że dobrą metodę już znalazła.

O tym jednak następnym razem, gdy dojdzie do mnie kolejny wzór domku i będę mógł o tym napisać więcej. Póki co czas wracać do pracy, zanim mnie wyrzucą ;)

Ujdzie??

Makiety, Modele kartonowe, Moje makiety , , ,

Strona główna » Figurki » Makiety, Modele kartonowe, Moje makiety » Domki kartonowe: wiejska chatka (demo)

Komentowanie wpisów zostało wyłączone z powodów praktycznych.
Jeśli chcesz pogadać na temat tego lub innych wpisów, albo zwyczajnie nawiązać z nami kontakt,
odwiedź naszą stronę na Facebooku.

Makiety do bitewniaków