Układanki 1000 Dreams

7 lutego 2013 dodał Karol

No i znowu zaniedbałem wpisy. Wiecie: dwa etaty, szkoła, firma, drobne zlecenia… Byłoby łatwiej gdyby nie to, jak bardzo je lubię. Do tej pory jakoś nie miałem oporów żeby zostawić coś w cholerę i zająć się hobby, bo to w końcu czas dla mnie, ale co jeśli właśnie z powodu rzeczy związanych z zainteresowaniami rodzi się obciążenie?

Tak było i tym razem. Z linią fabularna do gierki logicznej czekam na feedback, ale tą jedną mogę się już pochwalić, mimo że moglem poświęcić na nią jakieś pół godziny dziennie przez tydzień. O co chodzi? Oto aplikacja na Androida, która pozwala na układanie kart z 1000 Dreams na czas! :)
(1000 Dreams Puzzle Game w Google Play)


Sytuacja wyglądała mniej więcej tak:
Przed kolejnym Karolkonem pojawił się u mnie Przemek i zaczął gadać o robieniu apek. Nie on pierwszy więc się tylko uśmiechałem. Inni przynajmniej płacili za pomysły, ale czemu by mu zabronić pogadać? ;)
Mówił o jakiejś prostej gierce, coś o grafice. Z uśmiechem na ustach poleciłem mu puzzle, bo przecież robienie grafik do tego to banał i tyle z tematu.
Odezwał się dwa tygodnie temu, że przypomniał sobie o apce i ją napisał, więc czeka na grafikę. Nie miałem czasu na rysowanie czegokolwiek od postaw więc rzuciłem co miałem, w końcu co mi szkodzi?

I w ten sposób macie to co widzicie.

Zabawa zabawą, apka jest darmowa, dla mnie to ciekawa forma promocji kart, zwłaszcza że załapią się do niej wszelkie nowości. Jak zakończenie obu projektów androidowych wpłynie na publikacje na najmicie? Nie wiem, bo pojawił się trzeci. Zostaje czekać. Jak będzie się Wam nudzić, to możecie poukładać sobie puzzle! ;)

Ciekawostki, Inne gry , ,

Strona główna » Ciekawostki, Inne gry » Układanki 1000 Dreams

Komentowanie wpisów zostało wyłączone z powodów praktycznych.
Jeśli chcesz pogadać na temat tego lub innych wpisów, albo zwyczajnie nawiązać z nami kontakt,
odwiedź naszą stronę na Facebooku.

Makiety do bitewniaków