Noże Lotara

16 października 2012 dodał Karol

Dziwna sprawa. Siadam wczoraj rano przed kompem, sprawdzam fejsa, a tam koleżanka udostępnia zdjęcie noży… Ale jakich! Śliczne, klimatyczne, sprawiające wrażenie zrobionych ze śmieci maszynek przetrwania. Całość okazuje się konkursem na zasadzie Polub/Udostępnij/Miej nadzieję że wygrasz, choć szansa zdobycia jednego nożyka przez człowieka znikoma. Co z tego?! Ja chcę znać wszystkie aktualności! Lotar okazuje się kolesiem robiącym kosy w klimatach postapo i jak widać na zdjęciach zna się na rzeczy!Sęk w tym, że tego typu konkursy okazują się na fejsie niezgodne z regulaminem i masa lajków domorosłego wytwórcy prawdziwej sztuki praktycznie przepada, bo ktoś zobaczył nieścisłość w regulaminie i postanowił donieść właściwym osobom.

(Uwaga! Dowcip o podłożu rasistowskim!
„Z Warszawy pewnie”
Koniec dowcipu ;) Pozdrawiam właściwe służby i wszystkich „życzliwych” ;) )

Sprawa jest taka, że warto aby wieść o tych nożykach rozchodziła się nadal, mimo że stronka ma dużą szansę zostać zbanowaną. Na szczęście ma szansę wrócić na nowo, o ile ludzie będą o niej pamiętać. Nie podaję linka, bo nie wiadomo, czy przy publikacji będzie jeszcze aktualny, ale jeśli ktoś chce być na bieżąco ze zdjęciami nowych dzieł tego kolesia, to zapraszam do szukania haseł typu „Lotar Knives” na fejsbuku. Jak widać na zdjęciach: po prostu warto!

Jakby ktoś miał wątpliwości: nie znam kolesia, nie wiem kim jest, nie płaci mi. Ale i tak zamierzam zaopatrzyć się w któreś z jego dzieł!

Ciekawostki ,

Strona główna » Ciekawostki » Noże Lotara

Komentowanie wpisów zostało wyłączone z powodów praktycznych.
Jeśli chcesz pogadać na temat tego lub innych wpisów, albo zwyczajnie nawiązać z nami kontakt,
odwiedź naszą stronę na Facebooku.

Makiety do bitewniaków