Słowem wyjaśnienia…

16 kwietnia 2012 dodał Karol

Na Najmicie ostatnio wpisów brak – fakt któremu nie da się zaprzeczyć. Z jednej strony nie dostrzegłem figurek, który byłby godne umieszczenia w newsach, z drugiej… zwyczajnie nie wyrabiam!

Bojar po roku stwierdził, że nie żałuje zeszłorocznego utrzymania strony (zwłaszcza, że podobno mu się zwróciła) i oddał ją mnie. To sprawa pierwsza. Jak twierdzi dlatego, że i tak to ja tu piszę, więc strona należy się jej właścicielowi – niby dzięki, ale jakoś lojalność motywowała mnie bardziej niż pisanie dla siebie. Mam nadzieję, że blog wiele nie straci. W każdym razie – dzięki za wszystko!

Dalej odzywa się kwestia gier Baltazara. Gladio jako systemik rozgrywania pojedynków na razie sam się utrzymuje, ale wymaga coraz więcej uwagi i coraz więcej zasad gier na nim utrzymanych. Ktoś kto wyrywa 40tyś PLN na rozpoczęcie jakiejś dziwnej działalności z UE, nie zrozumie pewnie ile znaczy zadłużyć własną rodzinę na kwoty wymagane do wydania dowolnej gierki. Całe szczęście mam pracę i zdolność kredytową ;) Niestety to nie wszystko i po prostu każdą chwilę po pracy na etacie poświęcam na:
a) stukanie w klawiaturę, by wymościć nowe zasady
b) szukanie źródeł finansowania wymoszczonych pomysłów
Nie mam dotacji, nie mam Kickstarter’a… Mam tylko siebie, swojego doradcę finansowego i swoje pomysły.

Dlatego właśnie musicie mi wybaczyć brak wpisów na Najmicie i newsy na temat Gladio (czy innych gier) – po prostu mam zapierdziel.
Na dodatek zbliża się 3 odsłona Karolkonu i też ktoś ją musi przygotować… Nawet montując tekturowe znaczniki monet.

Lajf, jak mawia młodzież.
Życzę cierpliwości! :)

Karol

Ogłoszenia ,

Strona główna » Ogłoszenia » Słowem wyjaśnienia…

Komentowanie wpisów zostało wyłączone z powodów praktycznych.
Jeśli chcesz pogadać na temat tego lub innych wpisów, albo zwyczajnie nawiązać z nami kontakt,
odwiedź naszą stronę na Facebooku.

Makiety do bitewniaków