Teh Gladiators – komiks internetowy

18 stycznia 2012 dodał Karol

Tym razem coś dla fanów WoW`a, i to niekoniecznie tych fanatycznych, a głównie tych, którzy po uszy utknęli w klimacie, ale nie brakuje im poczucia humoru by się z niego ponaśmiewać. „Teh Gladiators” to webcomic o drużynie największych nieudaczników w grze (nie, to nie Ci z którymi grałeś ostatnio – Ci byli drudzy), którzy kierowani motywacją prawną postanawiają szukać wolności walcząc na Arenie. Z jakim skutkiem? Sprawdźcie sami!

Kogo możemy spodziewać się w komiksie?

No cóż… na pewno nie zabraknie celebrytów z wszelkich lokacji WoW`a, samych lokacji, niejednego stereotypowego gracza, nawet pancerze i bronie możecie rozpoznawać. Jednak na pierwszym miejscu i w każdym kadrze znajdzie się nasza drużyna. Kto w niej jest?

W prostych słowach: bandą niedojdów. A to orczy wojownik, który stracił oko od smoczego zionięcia (!), a to lekko niewydarzony tauren którego bito w szkole, a to zwykły kochaś, który postanawia zostać łowcą. Mało? To dodajcie sobie do tego dwa Murloki, małą mysz (albo i dwie), a jak jeszcze będzie Wam mało, to poczekajcie na Leeroy`a Jeenkins`a! I to nadal dopiero początek groteski, która Was czeka. Autorzy (dwóch Serbów: Borislav Grabovic i Uros Jojic) nie próżnują i wrzucają do niego nowe paski co niedzielę…

Tak, to wszystko w tym jednym, prostym, ale ślicznym i o dziwo wciągającym komiksie. Aż nie chce mi się więcej pisać, bo zostało mi jeszcze z pięćdziesiąt obrazków. Też chcecie? To szukajcie na tehgladiators.com – naprawdę warto!

Komiks , ,

Strona główna » Komiks » Teh Gladiators – komiks internetowy

Komentowanie wpisów zostało wyłączone z powodów praktycznych.
Jeśli chcesz pogadać na temat tego lub innych wpisów, albo zwyczajnie nawiązać z nami kontakt,
odwiedź naszą stronę na Facebooku.

Makiety do bitewniaków