Space Marine – Exterminatus

25 października 2011 dodał Karol

Dobra… nie ukrywam, że grą jestem zawiedziony. Wydałem 130 PLN żeby przejść ją w 8 godzin (łącznie z frustrującymi momentami, ale na szczęście na poziomie Easy żeby poznać fabułę… niestety kiepską). Zaraz po tym zacząłem denerwować się w opartym o levele systemem walki sieciowej, bo niestety wysokopoziomowi gracze bez litości tłuką lamy. Zacząłem żałować, że nie ma możliwości swobodnego tłuczenia orków. I oto nadchodzi Exterminatus…Czym jest?
Jak widać w prezentacji niczym więcej niż kilkoma falami przeciwników, których tłucze się drużynowo. Może i lepiej, bo nie frustrują aż tak bardzo jak bogu ducha winni rzeźnicy, którzy robią z takich lamerów jak ja sałatki. Z jednej strony szansa na jakąś różnorodność w grze, z drugiej… no cóż. W Starcraft`cie na takie misje były pojedyncze mapy robione przez fanów, a nie superdodatki.
Jednak jak to mówią – lepszy rydz niż nic. Nie zostaje mi więc nic innego, jak doczekać do dnia wypuszczenia dodatku i zaczekanie na live update. Bo bądźmy szczerzy: jeśli za coś takiego trzeba będzie dodatkowo zapłacić, to ja jednak podziękuję :P

Ciekawostki ,

Strona główna » Ciekawostki » Space Marine – Exterminatus

Komentowanie wpisów zostało wyłączone z powodów praktycznych.
Jeśli chcesz pogadać na temat tego lub innych wpisów, albo zwyczajnie nawiązać z nami kontakt,
odwiedź naszą stronę na Facebooku.

Makiety do bitewniaków