Karolcon II nadciąga! ;)

22 maja 2011 dodał Karol

Nazwa idiotyczna, ale koleżanka sobie takową wymyśliła i się niestety przyjęło ;)
Kto załapał się na pierwszą część imprezy ten marudził o kolejną, no i się zadziało… zapowiedziało się już kilkanaście osób, nie mam pojęcia gdzie Was przez 3 dni pomieszczę ;) Ale co tam! A nuż ktoś z miejscowych na noc wróci do domu ;)
Plan ten sam co ostatnio: mamy dla siebie chatę na 3 dni kalendarzowe albo 2 doby zegarowe (27-29 V; od piątku wieczór do niedzieli wieczór). W programie tłuczenie we wszystkie możliwe karcianki, planszówki i gry sieciowe jakie uda nam się znaleźć (kilka już jest), a nocami RPGujemy (do prowadzenia zgłosił się Michał i Patryk).

Bitewniaki jako zajmujące dużo miejsca stoją pod znakiem zapytania, ale myślę że da się załatwić blaty i makiety na parę godzinek żeby w Mordheim, Hordy i Maszynki też potłuc.

Ważna uwaga: o ile łózek na 8 osób ostatnio wystarczyło, to tym razem może być nas o parę osób więcej. Biorąc pod uwagę że na imprezie znajdą się też kobiety z pierwszeństwem do takowych, zalecane zabranie ze sobą jakichś śpiworów albo karimat.

Osobom z alergiami przypominam, że mamy koty ;)

Żarcie i trunki alkoholowe we własnym zakresie (z żarciem mogą być same składniki, bo nieźli kucharze będą na miejscu; z trunkami preferowany umiar, żeby nikt na sesjach nie zasnął).

Za posiadanie dragów wywalam przez balkon, palenie fajek na dworze (w jednym i drugim przypadku 4 piętra, więc zalecam abstynencję :P )

To by było chyba na tyle! Potwierdzanie obecności u mnie.
Zapraszam!

Ogłoszenia

Strona główna » Ogłoszenia » Karolcon II nadciąga! ;)

Komentowanie wpisów zostało wyłączone z powodów praktycznych.
Jeśli chcesz pogadać na temat tego lub innych wpisów, albo zwyczajnie nawiązać z nami kontakt,
odwiedź naszą stronę na Facebooku.

Makiety do bitewniaków